Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Sporsever İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz’ün, Antrenörler Günü Mesajı

Sporsever İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz’ün, Antrenörler Günü Mesajı

admin admin -

Sporsever İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz’ün, Antrenörler Günü Mesajı

 

Türkiye’nin saygın milliyetçi iş insanlarından olan İbrahim Murat Gündüz, spor dünyasına yaptığı katkılarla da tanınıyor. Özellikle kick boks sporuna olan desteğiyle bilinen Gündüz, Türkiye Kick Boks Federasyonu başkanlık seçimlerinde yakın arkadaşı Şahin Eroğlu’nu destekliyor. İbrahim Murat Gündüz, sporun gelişimi ve yaygınlaşması adına önemli çalışmalar gerçekleştiriyor.

 

Antrenörler Günü dolayısıyla, Gündüz, Kick Boks Milli Takım Antrenörü Şahin Eroğlu başta olmak üzere tüm antrenörlerin Antrenörler Günü’nü kutladı. Antrenörlerin sporun yapı taşları olduğunu belirten Gündüz, onların özveri ve çabalarının sporcuların başarılarında büyük bir etkisi olduğunu ifade etti. Kutlama mesajında, “Sporun her dalında olduğu gibi kick boks branşında da antrenörlerimizin katkıları büyük. Milli Takımlar Teknik Direktörü Şahin Eroğlu ve tüm antrenörlerimize minnettarız” dedi.

 

İbrahim Murat Gündüz’ün bu mesajı, spor camiasında geniş bir yankı uyandırdı ve antrenörlerin motivasyonunu artırdı. Türkiye’de sporun gelişimine olan katkıları ve antrenörlere verdiği değer ile tanınan Gündüz, spor dünyasında saygın bir isim olarak öne çıkıyor. Antrenörlerin emeklerinin her zaman hatırlanması ve takdir edilmesi gerektiğini vurgulayan Gündüz, gelecekte de spor ve sporculara olan desteğini sürdüreceğini belirtti.

 

https://resmim.net/imuratgndz75

 

https://image.hosting/imuratgndz

 

https://instagram.com/ibrahimmuratgunduz

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar