Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Jose Mourinho İle Görüşecek

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Jose Mourinho İle Görüşecek

haberci haberci -

Aziz Yıldırım Jose Mourinho ile Görüşecek

Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Aziz Yıldırım, teknik direktör adayı Jose Mourinho ile 1 Haziran Cumartesi günü bir araya geleceğini açıkladı. Yıldırım, “Tam biterse, önümüzdeki hafta Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim.” dedi.

Jose Mourinho’nun Sözleri

Ankara’daki JW Marriott Hotel’de genel kurul üyeleriyle buluşan Aziz Yıldırım, Mourinho ile anlaşmaları durumunda haftaya İstanbul’a getireceğini belirterek, “Şampiyon yapmak için geliyorum. Yoksa şampiyon yapmayacağım sözüm yok.” ifadelerini kullandı. Mourinho’nun 2 sene için geleceğini belirten Yıldırım, “Mourinho gelecek. 3 yıllık antrenörüm Mourinho’dur.” şeklinde konuştu.

Neden Aday Olduğunu Açıkladı

Başkan adaylığı sürecini anlatan Yıldırım, “Fenerbahçe’nin başkanlığa değil sükunete ihtiyacı var. Şampiyonluk hedef olmalıdır.” diyerek motive olduğunu vurguladı. Yeni stat projesinden bahseden Yıldırım, “Gelir gelmez yapacağımız ilk iş stat projesidir. 60 bin kişi kapasiteli bir stat inşa edeceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Mahmut Uslu’dan Eleştiri

Yönetim listesinde yer alan Mahmut Uslu, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’u eleştirerek, “Rakibin mevcut antrenörüne o küfürlü şarkıyı gelecek sene yalatacağız. Galatasaray’ın bu çıkışını indireceğiz.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir