Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım Jose Mourinho ile Görüşecek

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım Jose Mourinho ile Görüşecek

haberci haberci -

Aziz Yıldırım’ın Mourinho ile İlgili Açıklamaları

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım, teknik direktör adayı Jose Mourinho’yla 1 Haziran Cumartesi günü bir araya geleceğini belirterek, “Tam biterse, önümüzdeki hafta Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim.” dedi. Mourinho’nun gelmesi durumunda şampiyonluk hedeflediklerini belirtti. Mourinho ile şartlarda anlaştıklarını ve transfer konusunda kendisinin açıklama yapmayacağını belirtti.

Mourinho’nun Fenerbahçe ile İlgili Sözleri

Aziz Yıldırım’ın açıklamalarına göre Mourinho, Fenerbahçe’ye 2 senelik bir proje için geleceğini belirtti. Mourinho’nun gelmesi halinde şampiyonluk için çalışacaklarını ve projeyi 2 sene içerisinde başarılı bir şekilde tamamlayacaklarını ifade etti.

Aziz Yıldırım’ın Adaylık Süreci ve Hedefleri

Aziz Yıldırım, başkan adaylığı sürecini açıklayarak Fenerbahçe’nin sükunete ihtiyacı olduğunu ve şampiyonluk hedeflediklerini vurguladı. Yıldırım, yeni stat projesi ve kulübün borçlarını kapatma planları hakkında da detaylı bilgi verdi. Ayrıca, Fenerbahçe’nin tüm tesislerini taraftarlara açacaklarını ve imtiyazlı kişileri stada almayacaklarını söyledi.

Mahmut Uslu’dan Okan Buruk’a Eleştiri

Fenerbahçe’nin yönetim listesinde yer alan Mahmut Uslu, Galatasaray’a göndermede bulunarak teknik direktör Okan Buruk’u eleştirdi. Uslu, rakip takımın antrenörüne yönelik sert ifadelerle Galatasaray’ı hedef aldı ve şampiyonluk için 3 senelik bir planları olduğunu belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir