Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Hükümeti Eleştirdi

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Hükümeti Eleştirdi

haberci haberci -

Özel, Hükümetin Ekonomik Politikalarını Sert Bir Dille Eleştirdi

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, hükümetin ekonomik politikalarını sert bir dille eleştirdi. Özel, 31 Mart yerel seçimlerinde halkın onayını alamayan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin vergide adaleti sağlamak yerine zengini daha zengin, yoksulu daha yoksul yapacak düzenlemeler üzerinde çalıştığını belirtti.

Özel, Halkın Sorunlarını Dile Getirmeye Devam Edeceklerini Söyledi

Özgür Özel, mesajında halkın ekonomik zorluklar yaşadığını vurgulayarak, CHP olarak halkın sorunlarını dile getirmeye devam edeceklerini ifade etti. Özel, yönettikleri yerel yönetimlerde sosyal belediyecilik uygulamalarını genişleterek vatandaşların daha yaşanılabilir koşullarda hayatlarını sürdürebilmeleri için çaba harcayacaklarını belirtti.

Özel, Normalleşme Sürecinde Halkın Gündemine Odaklanılması Gerektiğini Belirtti

Özgür Özel, Türkiye’nin normalleşmesi ve siyasetin rotasının yeniden millete çevrilmesi gerektiğini vurgulayarak, son seçimlerin birinci partisi olarak önemsedikleri asıl meseleyi bu olduğunu söyledi. Ayrıca, Gazze’deki katliama karşı Avrupa ülkelerinin Filistin’i tanıma kararı almasını dileyerek, dünyanın bu tür zulümlere karşı sessiz kalmamasını temenni etti.

Tüm milletin Kurban Bayramı’nı kutlayan Özgür Özel, bu bayramın tüm İslam coğrafyasına huzur ve barış getirmesini umut ettiğini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir