Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Amasya Ziyareti ve Görüşmeye İlişkin Açıklamalar

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Amasya Ziyareti ve Görüşmeye İlişkin Açıklamalar

haberci haberci -

Özgür Özel, Amasya’da Partisiyle Buluştu

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Amasya Tamimi’nin 105. yıl dönümü dolayısıyla Amasya’ya ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretine Amasya İl Başkanlığı’ndan başlayan Özel, burada İl Başkanı İlker Küp ve il örgütüyle basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi.

Amasya Belediyesi’ne Teşekkür Ziyareti

Özgür Özel, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin kazandığı illere teşekkür ziyaretleri kapsamında Amasya Belediyesi’ni ziyaret etti. 47 yıl sonra CHP’nin kazandığı Amasya Belediyesi’ni ziyaret eden Özel’e genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve İl Başkanı eşlik etti.

Erdoğan İle Görüşmeye Dair Açıklamalar

Özel, belediye önünde halka seslenerek dün gerçekleştirdiği görüşmeye dair önemli açıklamalarda bulundu. Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptıkları görüşmede emeklilerin maaşının derhal asgari ücrete çıkarılması gerektiğini, asgari ücrete enflasyon iyileştirmesi yapılması gerektiğini ve tarım ürünlerinde fiyat artışı taleplerini ilettiğini belirtti.

Özel, vergi adaleti konusunda da önemli açıklamalarda bulunarak vergi sisteminde değişiklikler yapılması gerektiğini vurguladı. Adaletli bir vergi sistemi için teklifler sunduklarını ifade eden Özel, Meclis’te her partinin ve vatandaşın temsilcisinin katılımıyla çalışmaların yürütülmesini ve yoksullukla mücadele için adımlar atılmasını talep etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir