Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Pepe Porto’dan Ayrılıyor: Porto’da Değişim Rüzgarları

Pepe Porto’dan Ayrılıyor: Porto’da Değişim Rüzgarları

haberci haberci -

Pepe’nin Porto Macerası Son Buluyor

Porto‘nun deneyimli savunma oyuncusu Pepe, kulüpteki geleceğinin belirsizleşmesi nedeniyle takımdan ayrılıyor. 41 yaşındaki stoper, Pinto da Costa‘nın sürpriz istifasının ardından Porto’dan ayrılma kararı aldı. Yeni başkan André Villas-Boas‘ın göreve gelmesiyle Pepe’nin sözleşmesi yenilenmeyecek. Bu kararın ardından Pepe, eski teknik direktörü Sérgio Conceição‘nun izinden gidecek. Tecrübeli oyuncu, Villas-Boas ile yapacağı görüşmenin ardından kariyeri hakkında net bir karar verecek.

Pepe Uluslararası Arenada Devam Edecek

Pepe‘nin uluslararası kariyeri ise devam ediyor. Roberto Martinez tarafından Avrupa Şampiyonası kadrosuna çağrılan deneyimli savunmacı, turnuvada önemli bir rol oynayacak. Hatta Pepe, turnuvada ilk 11’de yer alabilir. Bu turnuva büyük ihtimalle Pepe için son büyük uluslararası turnuva olacak ve gözler onun performansında olacak.

Porto Değişime Hazırlanıyor

Porto‘da yaşanan başkanlık değişimi, takımda ve kadroda önemli değişikliklere yol açacak. Pinto da Costa’nın kırk yıllık başkanlık döneminin sona ermesiyle, Villas-Boas‘ın göreve gelmesiyle efsanevi isimlerin takımdan ayrılması bekleniyor. Porto, bu değişim sürecinde kadrosunda önemli kayıplar yaşayacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir