Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklamaları

Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklamaları

haberci haberci -

Acun Ilıcalı, TV 100’de önemli açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un yönetim kurulu listesinde bulunan Acun Ilıcalı, TV 100’de yayınlanan “Az Önce Konuştum” programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ilıcalı’nın açıklamalarından satır başları şöyle:

Erdoğan ile Fenerbahçe İlişkisi

Ilıcalı, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fenerbahçe ile hiçbir sorunu olmadığını belirtti. Aradaki iletişimsizliğin giderilmesi için her türlü çabayı göstereceğini ifade etti. Cumhurbaşkanı’nın Fenerbahçe’ye karşı bir problemi olmadığını yüzde 200 eminim.” şeklinde konuştu.

Anti Fenerbahçe Sistemi

Ilıcalı, “Önümüzdeki sezon adil bir lig olacak. Suni bir ortam yaratıldı. Bu suni ortamın üzerinden gelecek bir takım kuracağız. Anti Fenerbahçe sistemi suni bir sistem. Cumhurbaşkanı’nın bu konuda herhangi bir sorunu olmadığını biliyorum. Bunlar tamamen art niyetli iddialar.” dedi.

Cumhurbaşkanı’na Bilgi Vereceğim

Ilıcalı, “Ankara ile Fenerbahçe arasında kötü hava yaratılmaya çalışılıyor. Gerekirse gidip Cumhurbaşkanı’nı bilgilendireceğim. Spora düşkünlüğü ve Fenerbahçeli oluşuyla bu konuda bir sorun olmadığını biliyorum.” ifadelerini kullandı.

Proje ve Borç Açıklamaları

Ilıcalı, “Üst düzey Fenerbahçelileri motive edeceğim, onlara projeler anlatacağım. Yılda 40-50 milyon Euro getirecek projelerim var. Aziz Yıldırım’ın başkanlığı döneminde kulübü 600 milyon Euro borçla bıraktığını belirtti.” şeklinde konuştu.

Aziz Yıldırım İddialarına Yanıt

Ilıcalı, “Aziz Yıldırım’ın kendisi hakkındaki ‘FETÖ’ ve ‘Adnan Hoca’ iddialarına cevap verdi. Bu suçlamaları kabul etmediğini ve Fenerbahçe’nin iç kavgalarla uğraşmak istemediğini belirtti. Aziz Yıldırım’ın iddialarını yalanladı.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir