Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Vincenzo Montella, Galatasaray’ın Zaniolo transferini değerlendirdi

Vincenzo Montella, Galatasaray’ın Zaniolo transferini değerlendirdi

admin admin -

Vincenzo Montella, Galatasaray’ın Zaniolo transferini değerlendirdi

Adana Demirspor’un İtalyan teknik direktörü Vincenzo Montella, İtalyan basınına yaptığı açıklamalarda birçok konuya değindi. İlk olarak Adana’yı da etkileyen deprem felaketine değinen Montella, şehirde yaşanan trajik durumu anlattı. Futbolu düşünmenin zor olduğunu belirten Montella, kendi kendine “durmalı mıyız, devam mı etmeliyiz?” sorusunu sorduğunu ifade etti. Ancak insanlara umut ve olumlu bir işaret vermek için görevlerini yapmaları gerektiğini vurgulayan Montella, karmaşık olsa da futbolu sürdürmek gerektiğini söyledi. Hatay’da su bulmanın bile zor olduğunu belirten Montella, Adana’da yerle bir olmuş onlarca yüksek binanın olduğunu dile getirdi.

Montella ayrıca, Andrea Pirlo’nun Fatih Karagümrük’teki performansı hakkında da görüşlerini paylaştı. Pirlo’nun takımının oyununa uyum sağlayamadığını belirten Montella, “Pirlo’nun zorlandığı ortada. Farklı bir kültür, farklı bir dil ve farklı bir futbol anlayışı var. Kendi ülkesindeki başarılarının burada tekrarlanması kolay değil” dedi. tipobet giriş

Montella, Galatasaray’ın vatandaşı Nicolo Zaniolo’yu kadrosuna katmasına ilişkin de değerlendirmelerde bulundu. Zaniolo’nun yetenekli bir futbolcu olduğunu ifade eden Montella, “Zaniolo, her takımın sahip olmak isteyeceği bir oyuncu. Genç, hırslı ve potansiyel dolu bir futbolcu” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir