Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Rinoplasti veya Burun Estetiği Ameliyatı

Rinoplasti veya Burun Estetiği Ameliyatı

admin admin -

 

Burun estetiği ameliyatları sadece burunda uygulanan estetik operasyonlardır. Burundaki sorunların derinliğine bağlı olarak, uygulama farklı sürelerde tamamlanır. Bu nedenle en uygun estetik ve plastik cerrahın seçilmesi çok önemlidir. Burun estetiği ameliyatı ayrıca ücretsiz olarak gerçekleştirilir ve en iyi ameliyathane tarafından tamamlanır. Bu nedenle hastalar ameliyat bittikten sonra klinikten 1-2 saat içinde taburcu edilir.

Toplumda burun estetiği olarak bilinen burun estetiği ameliyatının amacı, burun şekillerinin ve işlevlerinin bozulmasını düzeltmektir. Bu nedenle burun estetiği başlı başına en iyi estetik operasyondur. İşlem daha çok özel doktorların klinik merkezlerinde yapılır. çünkü özel hastanelere göre özel estetik ve plastik doktorlarında bu ameliyat türü daha ucuz. Bu nedenle hasta memnuniyeti sağlanır.

Rinoplasti veya Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Yepyeni teknikler, burundaki güzelliği kolaylaştırır. Burun estetikleri bu koşullar altında çok başarılıdır. Bununla birlikte, öncesinde burun estetiği fiyatlarının değerlendirilmesi gerekir. Rinoplasti ameliyatlarının maliyeti klinikler arasında farklılık gösterir. Rinoplasti estetik ameliyatınızı uygun fiyata kaliteli bir klinikte yaptırabilirsiniz. Burun kanatlarından kesiler açıldıktan sonra içeri girilir. Burada burun kıkırdağında veya burun kemiğinde neşterle törpüleme yapılır. Burun yeni, ince bir şekle sahip olur.

Burun Estetiği Uygulanan Kimler?

Burun estetiği, aşırı büyük veya küçük burun, kısa burun ucu, aşırı kalkık burun ve burun içi etleri olan hastalara daha uygundur. Bu nedenle, burun estetiği fiyatları sonrası duruma göre en uygun tedavi uygulanabilir.

Burun Estetiği Yapıldıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Burun estetiklerinden sonra dikkat edilmesi gereken birçok şey vardır. İşlemden sonraki 30 gün kritiktir. Burun tamponu bu süreç boyunca çıkarılmamalıdır. Bu nedenle sadece ameliyatı yapan doktor bu işlemi gerçekleştirebilir. Hastalar bu süreç boyunca tehlikeli ortamlardan kaçınmalıdır. Burun sümkürmesinden uzak durmalı ve burunla temas etmemelidir. Bu süre boyunca yüz ve göğüstü yatış pozisyonundan uzak durmalısınız. 30 gün boyunca sırt üstü yatabilir.

Rinoplasti (Burun Estetiği) Ameliyatından Sonra İyileşme Nasıl Olur?

Burun rinoplasti estetik operasyonundan sonra iyileşme hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Bu durumda tercih edilen klinik merkezinin uzmanlığı çok önemlidir. çünkü estetik ve plastik bir merkezde en kaliteli ameliyat ekipmanları tercih edilir. Bu nedenle, burun estetiği sonrası iyileşme süreci kısaltılabilir. Bu süreç tipik olarak dört ila altı ay sürebilir. Ameliyattan bir ay sonra ödem ve morluklar etkisiz hale gelir. Bununla birlikte, on iki ay sonunda yeni burun şekli tamamen ortaya çıkar.

İstanbul’da Kaç Gün Kalmalı ve Kaç Gece Hastanede Kalmalıyım?

Burada daha çok İstanbul merkezli estetikçi tercih ediliyor. Bu durumun ana nedeni, bu kentimizde Türkiye’nin en iyi ve güvenilir estetik ve plastik uzmanlarının bulunmasıdır. Bu nedenle, İstanbul’daki bir estetik ve plastik cerrahından kusursuz bir şekilde burun estetik operasyonu yaptırabilirsiniz. Bu işlem için İstanbul’daki bir otel veya klinik merkezinde 24 saat kalmanız yeterlidir.

Hasta Ne Zaman Tedavi Edilir?

Burun estetiği yaptıran hastalar aynı gün taburcu edilirler. Ameliyatın ardından, burun üzerinden özel bir bandaj takılır. Hasta, işlemin ardından klinikten aynı gün ayrılabilir. Burun estetiği yaptırmak için yatış gerekmez.

Estetik Uygulamasından Sonra Morluk, Şişkinlik ve Ağrı Olur Mu?

Hasta, estetik operasyonundan sonra çok fazla ağrı yaşamaz. Burunda minimum morluk veya ödem olabilir. Bu durum normaldir ve ilaçlarla birkaç günde ortadan kalkar.

Burun Estetiği Fiyatları: Estetik ve plastik merkezlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Bu nedenle, yukarıda belirttiğimiz gibi, burun estetiği fiyatları sahip olan yüksek kaliteli doktor klinik merkezi tercih edilmelidir. Rinoplasti ameliyatı için doktor klinik sitesinden 24 saat boyunca randevu alabilirsiniz.

https://www.salihonurbasat.com/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir