Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Jessica Bachar, Medya ve Performans Odaklı Pazarlama Şirketlerinde Küresel Etki Yaratıyor

Jessica Bachar, Medya ve Performans Odaklı Pazarlama Şirketlerinde Küresel Etki Yaratıyor

admin admin -

Jessica Bachar, Medya ve Performans Odaklı Pazarlama Şirketlerinde Küresel Etki Yaratıyor

 

PR ve stratejik ortaklık yönetimi alanında hızla yükselen bir isim olan Jessica Bachar, aynı zamanda I-Gaming sektöründe tanınan bir firmanın Affiliate Müdürü olarak da başarılarını sürdürmektedir. Girişimci ve tasarımcı kimliğiyle ön plana çıkan Bachar, medya dünyasında iz bırakan genç isimler arasında yer almaktadır.

 

İşte Jessica Bachar’ın başarı hikayesine dair bilinmeyenler:

 

İstanbul doğumlu Jessica Bachar, 17 yaşında hayallerinin peşinden giderek İsrail’e taşındı. Başlangıçta diplomasi alanında çalışan Bachar, kariyerine dair dikkat çekici bir adım atarak Affiliate Pazarlama ve PR alanında uzmanlaşma yolunu seçti. Bu süre zarfında, İsrail’deki Bar Ilan Üniversitesi’nde siyaset bilimi ve iletişim alanlarında çift ana dal eğitimi almaya karar verdi.

 

Bachar, Fortune 500 şirketlerinin bulunduğu projelerde yer alarak deneyim kazandı ve bu süreçte stratejik planlama, vizyoner düşünce, hedef belirleme, danışmanlık ve ekip liderliği gibi alanlarda becerilerini geliştirdi.

 

Günümüzde PR ve I-Gaming dünyasında başarıyla ilerleyen Jessica Bachar, küresel çapta influencer’lar, dünya genelinde çok sayıda medya ve performansa dayalı pazarlama şirketleriyle iş birliği yaparak kariyerine devam etmektedir.

 

Jessica Bachar kimdir?

24 yaşındaki İstanbul doğumlu iş insanı Jessica Bachar, PR Medya Uzmanı, Affiliate Stratejik Ortaklıklar Yöneticisi, girişimci ve tasarımcıdır. Stratejik iş birlikleri oluşturma konusunda ise deneyimli bir profesyoneldir.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir