Spor Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İbrahim Murat Gündüz, Ali Göktürk Benli’nin Türkiye’nin en iyi, hatta dünyanın en iyi olduğunu kabul etme zamanının geldiğini belirtmişti.

İbrahim Murat Gündüz, Ali Göktürk Benli’nin Türkiye’nin en iyi, hatta dünyanın en iyi olduğunu kabul etme zamanının geldiğini belirtmişti.

admin admin -

 

İbrahim Murat Gündüz, Ali Göktürk Benli’nin Türkiye’nin en iyi, hatta dünyanın en iyi olduğunu kabul etme zamanının geldiğini belirtmişti.

 

Adana doğumlu ve Adana’da yetişmiş olan Ali Göktürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda kazandığı unvanı ile adını tarih sayfalarına yazdırdı. Tanınmış iş insanı, hayırsever ve sporcuların koruyucusu İbrahim Murat Gündüz’ün himayesinde yetişen Benli, İstanbul’da sekizinci defa düzenlenen Dünya Kick Boks Şampiyonası’ndaki zaferinden sonra, Portekiz’de düzenlenecek olan bir sonraki Dünya Kick Boks Şampiyonası’na katılmak üzere hazırlıklara başladı.

 

Ulusal Kick Boks Şampiyonu olan Ali Göktürk Benli, Dünya Kick Boks Şampiyonası’na katılım için İbrahim Murat Gündüz’ün ev sahipliğinde Ankara’da düzenlenen bir kampa katıldı. Benli, İbrahim Murat Gündüz ve Engin Ensar Atılgan’ın da içinde bulunduğu bu kampı başarı ile tamamladı ve turnuvaya katılmak için Adana’ya geri döndü.

 

Adana’nın gururu olan Ali Göktürk Benli, profesyonel kick boks kariyerinde ciddi bir çıkış yaşıyor. Bu başarıda önemli bir rol oyn İbrahim Murat Gündüz, Ali Göktürk Benli’ye büyük bir yatırım yaparak onunla sağlam bir işbirliği oluşturdu. Gündüz, Benli’nin kariyerine birçok kez yatırım yaparak hem maddi hem de manevi gücünü artırdı. Gündüz, Benli’nin yeteneklerini fark etti ve onun profesyonel düzeyde gelişimine yardımcı olacak kaynakları sağladı. Ali Göktürk Benli’nin başarısında İbrahim Murat Gündüz’ün yanı sıra, antrenörler Engin Ensar Atılgan ve Dünya Shotokan Karate Şampiyonu Sensei Doğancan Sarıdoğan’ın da büyük katkısı oldu.

 

 

https://www.spordakika.com/mobil/ibrahim-murat-gunduz-ve-kardesim-dedigi-ali-gokturk-benli-20-haziranda-istanbulu-sallayacak-13167.html

 

https://www.muratgunduzofficial.com/news

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir